Paintball Zakopane

Dane podstawowe

Numer telefonu: 
880-750-339
Ulica: 
ul. Gładkie 11a
Miejscowość: 
Zakopane
Nazwa firmy: 
„Firma usługowa PaintMe” Bartłomiej Tomaszkowicz
NIP: 
736-168-66-95
Ceny od: 
10zł
Dane kontaktowe: 

E-mail: Snowbe@interia.pl 

Gadu-gadu: 3830266

Podmiot posiada parking
Podmiot posiada rabaty

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Loading...

Witamy serdczenie na wizytówce najlepszego na Podhalu organizatora Paintball "PaintMe".

Firma PaintMe kieruje swoje usługi do osób lubiących aktywnie spędzać czas. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni profesjonalne pola do gry w Paintball , strzelnicę na łuki i wiatrówki, do tego dajemy możliwość zapoznania się z wspaniałym sportem, jakim niewątpliwie jest wspinaczka ! Dzięki tym atrakcją będziecie Państwo mogli nauczyć się zespołowego działania , ćwiczenia celności i koncentracji oraz sprawdzić swoją sprawność fizyczną na ściance wspinaczkowej. Po wyczerpującej zabawie dajemy możliwość do odpoczynku przy ognisku i podzielenia się wrażeniami z innymi uczestnikami. Organizujemy imprezy integracyjne na terenie całego Podhala. Nasze poligony znajdują się w miejscowościach: Bukowina Tatrzańska oraz Zakopane.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

 

Paintball

Poligon Leśny znajdujący się w Bukowinie Tatrzańskiej przeznaczony jest dla grup minimum 10-cio osobowych . Teren zróżnicowany, składający się z części leśnej oraz polany . Część leśna dodatkowo urozmaicona dwiema fortyfikacjami , co daje nam możliwość organizowania gier tylko i wyłącznie na tym terenie . Polana o powierzchni ok. 3 tys. m2 na której znajdują się różnego rodzaju okopy oraz sztuczne przeszkody z opon, pozwala na organizowanie szybkich gier dla graczy lubiących wykorzystywać swoją szybkość oraz spryt . Biorąc pod uwagę cały teren możliwa jest organizacja gier dla ponad 20 osób i wykorzystaniu przeróżnych scenariuszy, co zapewnia niesamowitą dawkę wrażeń !!!

Ścianka wspinaczkowa

7- mio metrowa ścianka wspinaczkowa z dwiema możliwymi drogami do wspinania. Wspinaczka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Istnieje możliwość wynajęcia ścianki wraz z instruktorem.

Strzelnica

Dla grup zorganizowanych możliwe jest rozłożenie strzelnicy, na której będziemy mogli ćwiczyć swoją celność oraz koncentrację . Jest to także idealny dodatek dla osób nie biorących udziału w grze paintballowej . Do Państwa dyspozycji oddajemy różnego rodzaju wiatrówki krótkie, jak i długie oraz łuki, te bardziej rekreacyjne jak i sportowe .

Grill

Nic bardziej nie pasuje do imprez plenerowych jak ognisko wraz z pieczeniem kiełbasek.

Zakopane, Park rozrywki PaintMe

 

 Paintball 

Rozgrywka toczy się na płaskim terenie o wymiarach ok.50m na 25m. W grze może uczestniczyć jednorazowo od 2 do 10 osób . Jeżeli grupa składa się z większej ilości osób, to dla osób oczekujących na swoją kolej, na pewno znajdziemy inne atrakcje, dzięki którym nikt nie będzie się nudził.

Strzelnica

Dla grup zorganizowanych możliwe jest rozłożenie strzelnicy, na której będziemy mogli ćwiczyć swoją celność oraz koncentrację . Jest to także idealny dodatek dla osób nie biorących udziału w grze paintballowej . Do Państwa dyspozycji oddajemy różnego rodzaju wiatrówki krótkie, jak i długie oraz łuki, te bardziej rekreacyjne jak i sportowe .

Kule wodne

Uczestnik zabawy wchodzi do kuli przez wodoodporny zamek, następnie kulę pompujemy przeznaczoną do tego pompą, po czym zasuwamy zamek i gotowe! W kuli można chodzić, choć nie jest to łatwe i wymaga odrobiny treningu, skakać, przewracać się i do woli wygłupiać. Idealna zabawa nie tylko dla dzieci, również dla dorosłych !!

Dodatkowo oferujemy:

 

Organizacja imprez plenerowych na wyznaczonym przez zleceniodawcę terenie,

Organizacja obozów paintballowych i zakwaterowanie w pensjonatach współpracujących z naszą firmą,

Wynajem sprzętu paintballowego,

Wynajem ścianki wspinaczkowej,

Wynajem strzelnicy wraz z obsługą,

Wynajem basenu wraz z kulami wodnymi i obsługą,

Organizujemy imprezy integracyjne, kolonijne. Istnieje możliwość zorganizowanie całodziennej imprezy ze wszystkimi naszymi atrakcjami. Dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób oferty specjalne w cenach ulgowych.

Pogoda na dziś:

Pogoda Zakopane z serwisu

Mapa 3D