"Monte Rosa" Pensjonat

Dane podstawowe

Ulica: 
Nowotarska 8
Miejscowość: 
Zakopane
Nazwa firmy: 
"Monte Rosa" Pensjonat
Dane kontaktowe: 

tel. 18 200 01 50

fax: 18 200 01 50

Lokalizacja

Loading...

Zakopane jest jednym z najpopularniejszych polskich uzdrowisk oraz największym w kraju centrum turystyki górskiej i sportów zimowych.

To tu znajduje się Willa "Monte Rosa" - nowy budynek w centrum Zakopanego - 70m. od Krupówek - słynnego deptaku w Polsce. W odległości 150m. od kolejki na Gubałówkę ze stokiem narciarskim oraz trasą spacerową.  1,5 km. od kąpieliska i trasy narciarskiej "Szymoszkowa"

Aktualnie posiada apartamenty oraz pokoje 2, 3, 4 osobowe, wyposażone w nowoczesne, funkcjonalne łazienki. Duże przestronne pokoje, profesjonalnie zaprojektowane (również dwupoziomowe oraz  apartament z kominkiem ). Posiadamy również wystrój regionalny  w apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażenie są w karty chipowe, domofon, TV, czajnik,  w większości z lodówkami. Posiadamy monitorowany parking. Budynek ogrzewany jest ekologiczną energią geotermalną. U nas nie można się nudzić! Poniżej poziomu pokoi znajduje się duża sala bilardowa z barkiem o charakterze kawiarnianym. Są też piłkarzyki i gry zręcznościowe. 

W budynku jest także karczma i pizzeria, ze smaczną kuchnią regionalną i europejską. Tutaj serwujemy śniadania dla gości na szwedzkim stole. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, oraz obsługujemy imprezy zbiorowe.

Na parterze znajduje się klub nocny "Finlandia" z eleganckim wystrojem i profesjonalną obsługą.

Pogoda na dziś:

Pogoda Zakopane z serwisu

Mapa 3D