Certyfikacja

Certyfikacja i weryfikacja, czyli na czym polega system zne.pl

Nasz serwis to nowatorskie narzędzie mające na celu nie tylko zgromadzenie danych związanych z podmiotami gospodarczymi znajdującymi się na terenie Podhala, ale przede wszystkim na weryfikacji ich autentyczności.

System nasz opiera się na weryfikowaniu istniejących podmiotów gospodarczych i sprawdzaniu ich legalności, co ma na celu uniemożliwienie coraz częściej spotykanego w Internecie przestępstwa poprzez wprowadzenie do serwisu nieistniejących podmiotów gospodarczych, a następnie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem osób trzecich.

Portal ściśle współpracuje z Wydziałem do Walki z Przestępczością Gospodarczą Policji, co podnosi jego walory bezpieczeństwa. Tylko podmioty z nadanym certyfikatem mają potwierdzone, zawarte w wizytówce dane. W razie potrzeby udostępniamy dane organom ścigania na żądanie Prokuratury w tym ip z którego zostało założone konto na portalu i inne potrzebne dane. 

Na życzenie klienta za drobną opłatą zweryfikujemy każdy obiekt na terenie Podhala udając się pod wskazany adres, przed dokonaniem wpłaty przez klienta na konto wybranego obiektu np: za noclegi lub inną usługę. Zweryfikujemy również autentyczność podmiotów nie znajdujących się na liście w naszej wyszukiwarce. Po naszej weryfikacji będziesz mieć 100% pewności, że obiekt istnieje a podane dane do przelewu są zgodne z rzeczywistością. Opłata za weryfikację znajduje się w cenniku naszych usług.

Obiekty zweryfikowane osobiście przez zespół zne.pl będą zawsze posiadać znaczek „Certyfikat Autentyczności".

Również tylko obiekty zweryfikowane osobiście przez pracownika zne.pl będą posiadały status "Przystosowany do obsługi niepełnosprawnych" oraz wszystkie inne znaki graficzne znajdujące się już na liście wyszukiwania, które szczegółowo zostały opisane w legendzie znaków graficznych w „Przewodniku po zne”. Tylko zespół zne.pl ma możliwość włączenia zestawu znaków graficznych w celu eliminowania nadużyć przez dodawanie opcji, których tak na prawdę znajdujący się w naszej bazie obiekt nie posiada. 

Aby jednak utrzymać status obiektu zweryfikowanego, jego właściciel będzie musiał żądać od serwisu zne.pl powtórnej weryfikacji obiektu w okresie czasu nie dłuższym niż 1 rok od dnia aktywacji certyfikatu. Nie ma możliwości wykupu w zne.pl certyfikacji na okres dłuższy niż 12 miesięcy, bez ponownej osobistej weryfikacji obiektu przez pracownika zne.pl

Kolejną formą potwierdzającą rzetelność i uczciwość kontrahenta w portalu zne.pl jest stempel "Sprawdzony Rzetelny Kontrahent". Tą unikatową formę wyróżnienia mogą otrzymać tylko osoby lub firmy, które mają długą i nienaganną historię swojej działalności na rynku, oraz pozostają w ciągłym kontakcie z obsługą portalu zne.pl. 

Ponadto biorąc udział w programie Rzetelny Kontrahent zne.pl otrzymają państwo certyfikat w formie drukowanej. 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zapewniamy pełny profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów, które jest dla Nas najważniejsze.


Z poważaniem
Zespół Zne.pl

Pogoda na dziś:

Pogoda Zakopane z serwisu

Mapa 3D